Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
hghayoor
Flick Fan - 76 Films Ranked
Member Since: Feb 14, 2011
Location: Canada
Bio: still don\'t know..
Recent Rankings
86 Hannah and Her Sisters (1986) - May 24, 2012
68 Caché (2005) - Apr 10, 2012
78 Yojimbo (1961) - Jan 26, 2012
85 Nights of Cabiria (1957) - Jan 23, 2012
74 Good Bye Lenin! (2003) - Jan 14, 2012
79 Vivre Sa Vie (1962) - Jan 14, 2012
69 I Am Curious (Yellow) (1967) - Dec 22, 2011
79 Le Silence de Lorna (2008) - Dec 22, 2011
60 North by Northwest (1959) - Dec 22, 2011
78 The Seventh Seal (1957) - Dec 22, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with hghayoor. Why not go rank more films, then come back and check it out again?

hghayoor's Favorite...
DirectorsWoody Allen