![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hguntay | |
![]() |
Movie Buff - 264 Films Ranked
Member Since: Aug 11, 2008
Age: 26
Gender: Male
Status: Single
|

| 90 | (500) Days of Summer (2009) - Jan 07, 2011 |
| 85 | Amores Perros (2000) - Oct 03, 2010 |
| 95 | City of God (2003) - Oct 03, 2010 |
| 85 | Man on the Moon (1999) - Oct 02, 2010 |
| 90 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Sep 30, 2010 |
| 85 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Sep 30, 2010 |
| 80 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Sep 30, 2010 |
| 85 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Sep 30, 2010 |
| 85 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Sep 30, 2010 |
| 85 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Sep 30, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |