![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hicks | |
![]() |
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Sep 30, 2010
Location: USA
|

| 76 | Underworld (2003) - Oct 01, 2010 |
| 75 | Enemy at the Gates (2001) - Oct 01, 2010 |
| 2 | 300 (2007) - Oct 01, 2010 |
| 85 | Eyes Wide Shut (1999) - Oct 01, 2010 |
| 87 | Raising Arizona (1987) - Sep 30, 2010 |
| 95 | The Shawshank Redemption (1994) - Sep 30, 2010 |
| 87 | O Brother, Where Art Thou? (2000) - Sep 30, 2010 |
| 90 | American Beauty (1999) - Sep 30, 2010 |
| 95 | Fight Club (1999) - Sep 30, 2010 |
| 85 | Robin Hood: Men in Tights (1993) - Sep 30, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |