![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hifigi | |
![]() |
Movie Buff - 150 Films Ranked
Member Since: Sep 24, 2010
Location: USA
|

| 65 | Atlantis: The Lost Empire (2001) - Sep 24, 2010 |
| 68 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Sep 24, 2010 |
| 72 | Signs (2002) - Sep 24, 2010 |
| 75 | Home Alone (1990) - Sep 24, 2010 |
| 36 | Always (1989) - Sep 24, 2010 |
| 91 | The Royal Tenenbaums (2001) - Sep 24, 2010 |
| 94 | Monsters, Inc. (2001) - Sep 24, 2010 |
| 93 | Pan's Labyrinth (2006) - Sep 24, 2010 |
| 92 | Straw Dogs (1971) - Sep 24, 2010 |
| 47 | Shrek 2 (2004) - Sep 24, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |