![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
higgydfc | |
![]() |
Flick Fan - 21 Films Ranked
Member Since: Apr 3, 2011
Location: UK
|

| 90 | L.A. Confidential (1997) - Apr 03, 2011 |
| 90 | American Psycho (2000) - Apr 03, 2011 |
| 94 | The Usual Suspects (1995) - Apr 03, 2011 |
| 92 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Apr 03, 2011 |
| 90 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Apr 03, 2011 |
| 95 | The Godfather: Part II (1974) - Apr 03, 2011 |
| 95 | The Godfather (1972) - Apr 03, 2011 |
| 95 | Goodfellas (1990) - Apr 03, 2011 |
| 94 | Casino (1995) - Apr 03, 2011 |
| 90 | Superbad (2007) - Apr 03, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |