![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hihobo | |
![]() |
Film Freak - 833 Films Ranked
Member Since: Oct 15, 2008
Location: USA
|

| 45 | Balls of Fury (2007) - Oct 15, 2008 |
| 60 | Jaws: The Revenge (1987) - Oct 15, 2008 |
| 25 | Clockstoppers (2002) - Oct 15, 2008 |
| 85 | Logan's Run (1976) - Oct 15, 2008 |
| 60 | Dark City (1998) - Oct 15, 2008 |
| 80 | Beneath the Planet of the Apes (1970) - Oct 15, 2008 |
| 80 | Soylent Green (1973) - Oct 15, 2008 |
| 85 | Paprika (2006) - Oct 15, 2008 |
| 100 | Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem (2003) - Oct 15, 2008 |
| 60 | Superman IV: The Quest for Peace (1987) - Oct 15, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |