![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hines10 | |
![]() |
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Jul 4, 2009
Location: USA
|

| 96 | The Deer Hunter (1978) - Jul 05, 2009 |
| 98 | Apocalypse Now Redux (2001) - Jul 05, 2009 |
| 100 | Apocalypse Now (1979) - Jul 05, 2009 |
| 94 | The Hangover (2009) - Jul 05, 2009 |
| 82 | Up (2009) - Jul 05, 2009 |
| 76 | V for Vendetta (2006) - Jul 04, 2009 |
| 93 | The Royal Tenenbaums (2001) - Jul 04, 2009 |
| 45 | The Boondock Saints (1999) - Jul 04, 2009 |
| 95 | Braveheart (1995) - Jul 04, 2009 |
| 79 | Crash (2005) - Jul 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |