![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hip_priest | |
![]() |
Film Freak - 533 Films Ranked
Member Since: Apr 30, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | In a Lonely Place (1950) - May 24, 2007 |
| 70 | Sahara (1943) - May 24, 2007 |
| 80 | Alexander Nevsky (1938) - May 24, 2007 |
| 90 | Ivan the Terrible, Part One (1944) - May 24, 2007 |
| 100 | Ivan the Terrible, Part Two (1958) - May 24, 2007 |
| 80 | La Strada (1954) - May 24, 2007 |
| 85 | Fellini Satyricon (1969) - May 24, 2007 |
| 65 | La Dolce vita (1960) - May 24, 2007 |
| 75 | Amarcord (1973) - May 24, 2007 |
| 70 | Nights of Cabiria (1957) - May 24, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |