![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
history_buff | |
![]() |
Flick Fan - 98 Films Ranked
Member Since: Jul 14, 2008
Location: USA
|

| 75 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Jul 14, 2008 |
| 70 | The Skulls (2000) - Jul 14, 2008 |
| 75 | American Pie (1999) - Jul 14, 2008 |
| 82 | Bridget Jones's Diary (2001) - Jul 14, 2008 |
| 80 | Cinderella Man (2005) - Jul 14, 2008 |
| 85 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Jul 14, 2008 |
| 75 | Under the Tuscan Sun (2003) - Jul 14, 2008 |
| 70 | The Fast and the Furious (2001) - Jul 14, 2008 |
| 70 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Jul 14, 2008 |
| 80 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Jul 14, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |