![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hitchmycock | |
![]() |
Movie Buff - 369 Films Ranked
Member Since: Aug 12, 2010
Location: Congo
|

| 80 | Big Trouble (1986) - Aug 27, 2010 |
| 90 | Love Streams (1984) - Aug 27, 2010 |
| 80 | Gloria (1980) - Aug 27, 2010 |
| 90 | Opening Night (1977) - Aug 27, 2010 |
| 95 | The Killing of a Chinese Bookie (1976) - Aug 27, 2010 |
| 100 | A Woman Under the Influence (1974) - Aug 27, 2010 |
| 90 | Minnie and Moskowitz (1971) - Aug 27, 2010 |
| 80 | Husbands (1970) - Aug 27, 2010 |
| 100 | Faces (1968) - Aug 27, 2010 |
| 80 | A Child Is Waiting (1963) - Aug 27, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |