hkneks

hkneks
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 30 Jul 2012
Location: Giresun, Merkez, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: ...

more Recent Ratings

80 72% Whiplash (2014) - Rated 18 Jan 2015
85 93% Boyhood (2014) - Rated 17 Jan 2015
90 98% Nightcrawler (2014) - Rated 14 Jan 2015
80 72% Coherence (2013) - Rated 14 Jan 2015
68 7% Before I Go to Sleep (2014) - Rated 12 Jan 2015
76 43% The Drop (2014) - Rated 08 Jan 2015
75 32% Before I Disappear (2014) - Rated 03 Jan 2015
80 72% Predestination (2014) - Rated 03 Jan 2015
85 93% Gone Girl (2014) - Rated 20 Dec 2014
85 93% Django Unchained (2012) - Rated 18 Jan 2013