![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hlandgoatman | |
![]() |
Flick Fan - 35 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: La Belle, MO, USA
|

| 70 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Aug 19, 2009 |
| 90 | The Devil Wears Prada (2006) - Aug 19, 2009 |
| 100 | The Blues Brothers (1980) - Aug 19, 2009 |
| 88 | Platoon (1986) - Aug 19, 2009 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 19, 2009 |
| 100 | The Green Mile (1999) - Aug 19, 2009 |
| 99 | The Ring Two (2005) - Aug 19, 2009 |
| 88 | Batman (1989) - Aug 19, 2009 |
| 100 | 8 Mile (2002) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Ghostbusters (1984) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |