Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
hlb4tx
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: May 25, 2011
Location: USA
Recent Rankings
85 Clonus (1979) - May 25, 2011
90 Saturn 3 (1980) - May 25, 2011
0 Requiem for a Dream (2000) - May 25, 2011
0 Operation Dumbo Drop (1995) - May 25, 2011
90 Bronx Warriors 2 (1983) - May 25, 2011
95 Hangar 18 (1980) - May 25, 2011
90 The Wild Women of Wongo (1958) - May 25, 2011
10 2012 (2009) - May 25, 2011
85 Looker (1981) - May 25, 2011
85 Conan the Barbarian (1982) - May 25, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with hlb4tx. Why not go rank more films, then come back and check it out again?