Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
hldn
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Jul 6, 2010
Location: USA
Recent Rankings
85 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Jul 06, 2010
65 Dude, Where's My Car? (2000) - Jul 06, 2010
95 Blood Diamond (2006) - Jul 06, 2010
70 Entrapment (1999) - Jul 06, 2010
95 American History X (1998) - Jul 06, 2010
80 Event Horizon (1997) - Jul 06, 2010
60 Blue Streak (1999) - Jul 06, 2010
75 Blow (2001) - Jul 06, 2010
90 Braveheart (1995) - Jul 06, 2010
40 Chinatown (1974) - Jul 06, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with hldn. Why not go rank more films, then come back and check it out again?