hlime

hlime
Movie Buff - 200 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2014
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 4% All the Boys Are Called Patrick (1959) - Rated 14 Oct 2014
65 9% The Girl at the Monceau Bakery (1963) - Rated 14 Oct 2014
60 4% Pauline at the Beach (1983) - Rated 12 Oct 2014
85 71% Through the Olive Trees (1994) - Rated 11 Oct 2014
70 17% The End of Summer (1961) - Rated 11 Oct 2014
55 1% Meteoro vima tou pelargou, To (1991) - Rated 25 Sep 2014
90 84% O Thiasos (1975) - Rated 21 Sep 2014
80 54% Landscape in the Mist (1988) - Rated 21 Sep 2014
75 33% Eternity and a Day (1998) - Rated 21 Sep 2014
70 17% The Merchant of Four Seasons (1972) - Rated 17 Sep 2014