![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hlsgobucks | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: May 6, 2006
Location: USA
|

| 80 | The Bachelor (1999) - Aug 13, 2007 |
| 85 | How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | I, Robot (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Mean Girls (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Mona Lisa Smile (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Notebook (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Prince and Me (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Runaway Bride (1999) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Shrek (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |