hmd921

hmd921
Movie Buff - 181 Film Ratings
Member Since: 12 Jan 2014
Location: Mashhad, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 85% Full Metal Jacket (1987) - Rated 12 Jan 2014
75 6% A Separation (2011) - Rated 12 Jan 2014
86 59% Modest Reception (2012) - Rated 12 Jan 2014
84 38% The Past (2013) - Rated 12 Jan 2014
82 23% Oldboy (2003) - Rated 12 Jan 2014
85 48% Almost Famous (2000) - Rated 12 Jan 2014
87 70% The Usual Suspects (1995) - Rated 12 Jan 2014
84 38% The Machinist (2004) - Rated 12 Jan 2014
87 70% Moneyball (2011) - Rated 12 Jan 2014
85 48% Argo (2012) - Rated 12 Jan 2014