![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hmmm | |
![]() |
Movie Buff - 132 Films Ranked
Member Since: May 31, 2010
Location: Ireland
|

| 90 | Léon: The Professional (1994) - May 31, 2010 |
| 80 | Full Metal Jacket (1987) - May 31, 2010 |
| 80 | Roxanne (1987) - May 31, 2010 |
| 75 | Airplane II: The Sequel (1982) - May 31, 2010 |
| 40 | Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - May 31, 2010 |
| 85 | Seven (1995) - May 31, 2010 |
| 60 | Fahrenheit 9/11 (2004) - May 31, 2010 |
| 90 | Primary Colors (1998) - May 31, 2010 |
| 90 | Batman (1989) - May 31, 2010 |
| 60 | Avatar (2009) - May 31, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |