![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hmrkovic | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Jul 26, 2009
Location: Croatia
|

| 92 | Superbad (2007) - Jul 26, 2009 |
| 89 | Local Hero (1983) - Jul 26, 2009 |
| 90 | The Bonfire of the Vanities (1990) - Jul 26, 2009 |
| 95 | Amélie (2001) - Jul 26, 2009 |
| 95 | American Beauty (1999) - Jul 26, 2009 |
| 95 | Gran Torino (2008) - Jul 26, 2009 |
| 85 | 3:10 to Yuma (2007) - Jul 26, 2009 |
| 90 | The Rock (1996) - Jul 26, 2009 |
| 75 | Blazing Saddles (1974) - Jul 26, 2009 |
| 85 | High Fidelity (2000) - Jul 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |