Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
hobbes007
Movie Buff - 155 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2006
Location: USA
Recent Rankings
80 The Devil's Rejects (2005) - Aug 13, 2007
85 Man on Fire (2004) - Aug 13, 2007
70 Freejack (1992) - Aug 13, 2007
10 Chicago (2002) - Aug 13, 2007
97 11:14 (2003) - Aug 13, 2007
76 Speed (1994) - Aug 13, 2007
50 The Animal (2001) - Aug 13, 2007
65 Murder by Numbers (2002) - Aug 13, 2007
80 Undisputed (2002) - Aug 13, 2007
70 The Waterboy (1998) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with hobbes007. Why not go rank more films, then come back and check it out again?