hobbo

hobbo
Movie Buff - 285 Film Ratings
Member Since: 18 Jun 2011
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

21% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 16 Mar 2012
21% Rush Hour 2 (2001) - Rated 16 Mar 2012
0% Meet the Spartans (2008) - Rated 16 Mar 2012
8% Hitch (2005) - Rated 16 Mar 2012
8% Dennis the Menace (1993) - Rated 16 Mar 2012
43% Seabiscuit (2003) - Rated 16 Mar 2012
43% August (2008) - Rated 16 Mar 2012
21% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 16 Mar 2012
73% The Reader (2008) - Rated 16 Mar 2012
43% White Chicks (2004) - Rated 16 Mar 2012