![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hojo | |
![]() |
Film Freak - 502 Films Ranked
Member Since: Jun 7, 2006
Location: USA
|

| 90 | Back to the Future (1985) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Wedding Crashers (2005) - Aug 13, 2007 |
| 75 | American Wedding (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Mean Girls (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Career Opportunities (1991) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Scream 2 (1997) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Ray (2004) - Aug 13, 2007 |
| 74 | Head of State (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |