![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
homerscuse | |
![]() |
Movie Buff - 216 Films Ranked
Member Since: Aug 24, 2009
Location: USA
|

| 85 | Good Night, and Good Luck (2005) - Aug 24, 2009 |
| 7 | Walk the Line (2005) - Aug 24, 2009 |
| 8 | Finding Neverland (2004) - Aug 24, 2009 |
| 4 | Little Nicky (2000) - Aug 24, 2009 |
| 7 | The Constant Gardener (2005) - Aug 24, 2009 |
| 8 | The Dark Knight (2008) - Aug 24, 2009 |
| 8 | The Recruit (2003) - Aug 24, 2009 |
| 9 | V for Vendetta (2006) - Aug 24, 2009 |
| 6 | A History of Violence (2005) - Aug 24, 2009 |
| 8 | Slumdog Millionaire (2008) - Aug 24, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |