Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
hoodjeco
Film Freak - 646 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
Recent Rankings
74 The Verdict (1982) - Apr 29, 2012
86 Quantum of Solace (2008) - Apr 27, 2012
91 Notorious (1946) - Apr 27, 2012
83 Casino Royale (2006) - Apr 21, 2012
88 Play Misty for Me (1971) - Apr 21, 2012
78 Die Another Day (2002) - Mar 29, 2012
78 The Hunger Games (2012) - Mar 26, 2012
88 Shadow of a Doubt (1943) - Mar 26, 2012
78 Inception (2010) - Mar 05, 2012
75 The World Is Not Enough (1999) - Mar 05, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with hoodjeco. Why not go rank more films, then come back and check it out again?