![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hookemred | |
![]() |
Movie Buff - 378 Films Ranked
Member Since: Nov 22, 2010
Location: USA
|

| 82 | The Fighter (2010) - Mar 05, 2011 |
| 83 | The Social Network (2010) - Mar 05, 2011 |
| 80 | 3:10 to Yuma (2007) - Mar 05, 2011 |
| 80 | Black Swan (2010) - Mar 05, 2011 |
| 85 | The King's Speech (2010) - Mar 05, 2011 |
| 80 | 127 Hours (2010) - Mar 05, 2011 |
| 75 | True Grit (2010) - Mar 05, 2011 |
| 85 | How to Train Your Dragon (2010) - Mar 05, 2011 |
| 89 | Toy Story 3 (2010) - Mar 05, 2011 |
| 75 | Barton Fink (1991) - Jan 23, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |