![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hopnut | |
![]() |
Movie Buff - 117 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2011
Location: UK
|

| 60 | Shrek 2 (2004) - Jan 04, 2011 |
| 80 | The Untouchables (1987) - Jan 04, 2011 |
| 80 | Men in Black (1997) - Jan 04, 2011 |
| 95 | Arlington Road (1999) - Jan 04, 2011 |
| 85 | What Lies Beneath (2000) - Jan 04, 2011 |
| 88 | The Departed (2006) - Jan 04, 2011 |
| 65 | About a Boy (2002) - Jan 04, 2011 |
| 75 | Lethal Weapon (1987) - Jan 04, 2011 |
| 10 | A Clockwork Orange (1971) - Jan 04, 2011 |
| 78 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Jan 04, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |