![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hops | |
![]() |
Movie Buff - 100 Films Ranked
Member Since: Jun 17, 2008
Location: New Zealand
|

| 69 | The Frighteners (1996) - Sep 07, 2008 |
| 69 | Spartacus (1960) - Sep 07, 2008 |
| 68 | In the Line of Fire (1993) - Sep 07, 2008 |
| 73 | The Hunt for Red October (1990) - Sep 07, 2008 |
| 73 | The Producers (1968) - Sep 07, 2008 |
| 73 | The Deer Hunter (1978) - Sep 07, 2008 |
| 70 | The Full Monty (1997) - Sep 07, 2008 |
| 68 | Tombstone (1993) - Sep 07, 2008 |
| 68 | How the Grinch Stole Christmas! (1966) - Sep 07, 2008 |
| 67 | Dr. No (1962) - Sep 07, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |