![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hourigan | |
![]() |
Movie Buff - 143 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2007
Location: Dublin, Ireland
|

| 80 | A Clockwork Orange (1971) - Sep 11, 2007 |
| 70 | First Blood (1982) - Sep 11, 2007 |
| 80 | Videodrome (1983) - Sep 11, 2007 |
| 60 | National Treasure (2004) - Sep 11, 2007 |
| 70 | Blue Streak (1999) - Sep 11, 2007 |
| 90 | The Big Lebowski (1998) - Sep 11, 2007 |
| 80 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Sep 11, 2007 |
| 95 | Layer Cake (2004) - Sep 11, 2007 |
| 55 | The Score (2001) - Sep 11, 2007 |
| 100 | Lost in Translation (2003) - Sep 11, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |