Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
housesmart
Flick Fan - 63 Films Ranked
Member Since: Oct 13, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
50 Meet the Fockers (2004) - Aug 13, 2007
65 Contact (1997) - Aug 13, 2007
50 Monster-in-Law (2005) - Aug 13, 2007
60 School of Rock (2003) - Aug 13, 2007
75 A History of Violence (2005) - Aug 13, 2007
65 The Hillside Strangler (2004) - Aug 13, 2007
80 28 Days Later (2002) - Aug 13, 2007
80 Urban Legend (1998) - Aug 13, 2007
67 White Noise (2005) - Aug 13, 2007
85 Four Brothers (2005) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with housesmart. Why not go rank more films, then come back and check it out again?