![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
houspiller | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Aug 4, 2009
Location: Brazil
|

| 95 | Amélie (2001) - Feb 18, 2010 |
| 95 | City of God (2003) - Aug 05, 2009 |
| 100 | Pulp Fiction (1994) - Aug 05, 2009 |
| 85 | Shoot 'Em Up (2007) - Aug 05, 2009 |
| 85 | Team America: World Police (2004) - Aug 05, 2009 |
| 95 | The Silence of the Lambs (1991) - Aug 05, 2009 |
| 50 | Planet of the Apes (2001) - Aug 05, 2009 |
| 80 | Signs (2002) - Aug 05, 2009 |
| 100 | March of the Penguins (2005) - Aug 05, 2009 |
| 60 | Asterix and Obelix: Mission Cleopatra (2002) - Aug 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |