![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
howiefelters | |
![]() |
Movie Buff - 221 Films Ranked
Member Since: Mar 8, 2011
Location: Toronto, ON, Canada, Canada
|

| 100 | How to Train Your Dragon (2010) - Jun 10, 2011 |
| 95 | Fast Five (2011) - Jun 10, 2011 |
| 85 | The Lincoln Lawyer (2011) - Jun 10, 2011 |
| 80 | Mission: Impossible 2 (2000) - Jun 10, 2011 |
| 80 | Mission: Impossible (1996) - Jun 10, 2011 |
| 10 | Juice (1992) - Jun 10, 2011 |
| 90 | Carlito's Way (1993) - May 06, 2011 |
| 20 | Hobo with a Shotgun (2011) - May 06, 2011 |
| 70 | Limitless (2011) - Apr 23, 2011 |
| 50 | Hanna (2011) - Apr 23, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |