Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum PTA - Paul Thomas Anderson
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
hremanruss
Cinema Addict - 1182 Films Ranked
Member Since: Apr 8, 2006
Location: France
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
95 There Will Be Blood - Apr 26, 2008
80 No Country for Old Men - Apr 26, 2008
60 Away from Her - Apr 26, 2008
55 Into the Wild - Apr 26, 2008
90 Gegenüber - Apr 26, 2008
80 Izgnanie - Apr 26, 2008
55 Stellet licht - Apr 26, 2008
80 My Blueberry Nights - Apr 26, 2008
95 Paranoid Park - Apr 26, 2008
90 Secret Sunshine - Apr 26, 2008
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with hremanruss. Why not go rank more films, then come back and check it out again?