![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hrf64 | |
![]() |
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Oct 1, 2010
|

| 80 | Shrek (2001) - Oct 01, 2010 |
| 90 | The Bourne Identity (2002) - Oct 01, 2010 |
| 80 | Basic Instinct (1992) - Oct 01, 2010 |
| 90 | The Bourne Ultimatum (2007) - Oct 01, 2010 |
| 80 | The Hunt for Red October (1990) - Oct 01, 2010 |
| 100 | Once Upon a Time in America (1984) - Oct 01, 2010 |
| 90 | Die Hard (1988) - Oct 01, 2010 |
| 90 | Monsters, Inc. (2001) - Oct 01, 2010 |
| 80 | Pretty Woman (1990) - Oct 01, 2010 |
| 70 | Bolt (2008) - Oct 01, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |