![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hrtemple | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Jan 25, 2009
Location: USA
|

| 75 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Jan 25, 2009 |
| 90 | American Beauty (1999) - Jan 25, 2009 |
| 85 | American Psycho (2000) - Jan 25, 2009 |
| 90 | A Beautiful Mind (2001) - Jan 25, 2009 |
| 80 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Jan 25, 2009 |
| 80 | The Family Man (2000) - Jan 25, 2009 |
| 95 | Forrest Gump (1994) - Jan 25, 2009 |
| 80 | K-PAX (2001) - Jan 25, 2009 |
| 85 | Ladder 49 (2004) - Jan 25, 2009 |
| 95 | Memento (2001) - Jan 25, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |