![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hsamoth | |
![]() |
Movie Buff - 107 Films Ranked
Member Since: Jun 14, 2008
Location: Germany
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Deep Red (1975) - Jun 14, 2008 |
| 85 | The Skeleton Dance (1929) - Jun 14, 2008 |
| 80 | The Punisher (2004) - Jun 14, 2008 |
| 90 | Black Mask (1996) - Jun 14, 2008 |
| 50 | Land of the Dead (2005) - Jun 14, 2008 |
| 85 | Scoop (2006) - Jun 14, 2008 |
| 90 | Some Like It Hot (1959) - Jun 14, 2008 |
| 100 | Jackie Brown (1997) - Jun 14, 2008 |
| 85 | Transformers (2007) - Jun 14, 2008 |
| 88 | The Umbrellas of Cherbourg (1964) - Jun 14, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |