![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hsankaya | |
![]() |
Movie Buff - 400 Films Ranked
Member Since: Jan 2, 2010
Location: izmir, Turkey
|

| 95 | The Imaginarium of Doctor Parnassus (2009) - Jan 04, 2011 |
| 70 | Prince of Persia: The Sands of Time (2010) - Jan 04, 2011 |
| 80 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Jan 04, 2011 |
| 90 | Australia (2008) - Jan 04, 2011 |
| 97 | Reservoir Dogs (1992) - Jan 04, 2011 |
| 70 | Juno (2007) - Jan 04, 2011 |
| 75 | The World Is Not Enough (1999) - Sep 17, 2010 |
| 85 | Dark City (1998) - Sep 17, 2010 |
| 70 | Once Upon a Time in Mexico (2003) - Sep 17, 2010 |
| 95 | Jackie Brown (1997) - Sep 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |