![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
htcnhtx | |
![]() |
Flick Fan - 92 Films Ranked
Member Since: Feb 9, 2012
Location: UK
|

| 60 | The Tourist (2010) - Feb 14, 2012 |
| 80 | Mimic (1997) - Feb 09, 2012 |
| 70 | Captain America: The First Avenger (2011) - Feb 09, 2012 |
| 90 | Dark City (1998) - Feb 09, 2012 |
| 80 | Jurassic Park (1993) - Feb 09, 2012 |
| 50 | The Day After Tomorrow (2004) - Feb 09, 2012 |
| 70 | Edward Scissorhands (1990) - Feb 09, 2012 |
| 65 | WALL·E (2008) - Feb 09, 2012 |
| 85 | The Abyss (1989) - Feb 09, 2012 |
| 75 | The Fifth Element (1997) - Feb 09, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |