Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
htopdas
Movie Buff - 108 Films Ranked
Member Since: Sep 29, 2008
Location: izmir, bornova, Turkey
Recent Rankings
78 127 Hours (2010) - May 12, 2011
79 The Fighter (2010) - May 12, 2011
80 Black Swan (2010) - May 12, 2011
76 Wanted (2008) - Nov 04, 2010
77 Valkyrie (2008) - Nov 04, 2010
79 Shutter Island (2010) - Nov 04, 2010
74 Changeling (2008) - Nov 04, 2010
78 Australia (2008) - Nov 04, 2010
77 Angels & Demons (2009) - Nov 04, 2010
70 The Hangover (2009) - Oct 30, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with htopdas. Why not go rank more films, then come back and check it out again?