Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
hts
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Jun 9, 2009
Location: Romania
Recent Rankings
89 Gran Torino (2008) - Jun 09, 2009
21 Breaking the Waves (1996) - Jun 09, 2009
66 Desperado (1995) - Jun 09, 2009
12 Face/Off (1997) - Jun 09, 2009
90 One Hour Photo (2002) - Jun 09, 2009
56 Road to Perdition (2002) - Jun 09, 2009
66 The Rundown (2003) - Jun 09, 2009
32 Millions (2004) - Jun 09, 2009
100 Fun with Dick and Jane (2005) - Jun 09, 2009
53 Weird Science (1985) - Jun 09, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with hts. Why not go rank more films, then come back and check it out again?