![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
huertaj | |
![]() |
Movie Buff - 109 Films Ranked
Member Since: Aug 5, 2009
Location: Ann Arbor, MI, USA
|

| 90 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Jan 02, 2012 |
| 94 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Jan 02, 2012 |
| 93 | The Omen (1976) - Jan 02, 2012 |
| 97 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Jan 02, 2012 |
| 92 | Spider-Man (2002) - Jan 02, 2012 |
| 91 | Into the Wild (2007) - Jan 02, 2012 |
| 97 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jan 02, 2012 |
| 88 | The Social Network (2010) - Jan 02, 2012 |
| 85 | Cliffhanger (1993) - Jan 02, 2012 |
| 95 | Up (2009) - Jan 02, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |