![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hugebaby | |
![]() |
Movie Buff - 482 Films Ranked
Member Since: Sep 1, 2008
Location: UK
|

| 80 | The Faculty (1998) - Sep 03, 2008 |
| 80 | Labyrinth (1986) - Sep 03, 2008 |
| 90 | Kalifornia (1993) - Sep 03, 2008 |
| 30 | Three Men and a Little Lady (1990) - Sep 03, 2008 |
| 50 | Pet Sematary II (1992) - Sep 03, 2008 |
| 70 | Frequency (2000) - Sep 03, 2008 |
| 70 | Road Trip (2000) - Sep 03, 2008 |
| 60 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Sep 03, 2008 |
| 60 | Superman IV: The Quest for Peace (1987) - Sep 03, 2008 |
| 60 | I Am Legend (2007) - Sep 03, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |