![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hulamonkey | |
![]() |
Movie Buff - 108 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Location: Brooklyn, NY, USA
|

| 80 | The Vanishing (1988) - Aug 18, 2007 |
| 80 | Visitor Q (2001) - Aug 18, 2007 |
| 78 | Izo (2004) - Aug 18, 2007 |
| 80 | Gozu (2003) - Aug 18, 2007 |
| 77 | Audition (1999) - Aug 18, 2007 |
| 90 | Wings of Desire (1987) - Aug 18, 2007 |
| 82 | The Last Emperor (1987) - Aug 18, 2007 |
| 82 | Hearts and Minds (1974) - Aug 18, 2007 |
| 77 | 8 Mile (2002) - Aug 18, 2007 |
| 77 | Dead Poets Society (1989) - Aug 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |