![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
humberd5 | |
![]() |
Movie Buff - 139 Films Ranked
Member Since: Mar 2, 2008
Location: Lawrenceville, GA, USA
|

| 94 | Crimson Tide (1995) - Mar 02, 2008 |
| 95 | Virtuosity (1995) - Mar 02, 2008 |
| 65 | Deja Vu (2006) - Mar 02, 2008 |
| 100 | Blazing Saddles (1974) - Mar 02, 2008 |
| 94 | Young Guns II (1990) - Mar 02, 2008 |
| 94 | Young Guns (1988) - Mar 02, 2008 |
| 1 | Puddle Cruiser (1996) - Mar 02, 2008 |
| 92 | The Punisher (2004) - Mar 02, 2008 |
| 89 | Amazon Women on the Moon (1987) - Mar 02, 2008 |
| 87 | Hitman (2007) - Mar 02, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |