![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hummingusto | |
![]() |
Movie Buff - 390 Films Ranked
Member Since: Jun 9, 2011
Location: UK
|

| 80 | Red Dragon (2002) - Jun 13, 2011 |
| 75 | Ice Age: The Meltdown (2006) - Jun 13, 2011 |
| 67 | Mona Lisa Smile (2003) - Jun 13, 2011 |
| 87 | Point Break (1991) - Jun 11, 2011 |
| 75 | Tristan & Isolde (2006) - Jun 11, 2011 |
| 83 | Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Jun 11, 2011 |
| 88 | Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Jun 11, 2011 |
| 70 | Public Enemies (2009) - Jun 11, 2011 |
| 90 | 21 Grams (2003) - Jun 11, 2011 |
| 90 | Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Jun 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |