![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hundera | |
![]() |
Movie Buff - 172 Films Ranked
Member Since: Mar 19, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 87 | All About My Mother (1999) - Jul 19, 2010 |
| 92 | A Few Good Men (1992) - Jul 19, 2010 |
| 81 | A Beautiful Mind (2001) - Jul 19, 2010 |
| 78 | The Blair Witch Project (1999) - Jul 19, 2010 |
| 78 | 2012 (2009) - Jul 19, 2010 |
| 82 | The Virgin Suicides (1999) - Jul 18, 2010 |
| 98 | The Graduate (1967) - Jul 18, 2010 |
| 98 | Broken Flowers (2005) - Jul 18, 2010 |
| 91 | Be Kind Rewind (2008) - Jul 18, 2010 |
| 90 | Kick-Ass (2010) - Jun 12, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |