Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
hunimka
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Jan 25, 2010
Location: Białystok, Poland
Recent Rankings
75 The Polar Express (2004) - Jan 25, 2010
70 Van Wilder (2002) - Jan 25, 2010
30 Angels & Demons (2009) - Jan 25, 2010
30 The Da Vinci Code (2006) - Jan 25, 2010
85 X-Men (2000) - Jan 25, 2010
80 Untraceable (2008) - Jan 25, 2010
60 Hostel: Part II (2007) - Jan 25, 2010
40 Shrek 2 (2004) - Jan 25, 2010
5 Jumanji (1995) - Jan 25, 2010
50 The Ring (2002) - Jan 25, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with hunimka. Why not go rank more films, then come back and check it out again?