![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
huntinsumpin | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Apr 27, 2006
Location: USA
|

| 60 | Blue Velvet (1986) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Dead Poets Society (1989) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Dirty Dancing (1987) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Field of Dreams (1989) - Aug 13, 2007 |
| 78 | Hitch (2005) - Aug 13, 2007 |
| 78 | How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Jeepers Creepers (2001) - Aug 13, 2007 |
| 87 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Manchurian Candidate (1962) - Aug 13, 2007 |
| 55 | The Notebook (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |