![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
huseyinturan | |
![]() |
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Sep 26, 2010
Location: istanbul, Turkey
|

| 85 | Dead Man's Shoes (2004) - Oct 22, 2010 |
| 85 | Everybody's Fine (2009) - Oct 14, 2010 |
| 80 | Stone (2010) - Oct 14, 2010 |
| 80 | Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) - Oct 12, 2010 |
| 88 | Edward Scissorhands (1990) - Oct 12, 2010 |
| 75 | Buried (2010) - Oct 09, 2010 |
| 85 | Lars and the Real Girl (2007) - Oct 08, 2010 |
| 90 | Misery (1990) - Oct 05, 2010 |
| 95 | The Dark Knight (2008) - Sep 26, 2010 |
| 90 | Batman Begins (2005) - Sep 26, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |