![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hxle | |
![]() |
Flick Fan - 74 Films Ranked
Member Since: Sep 13, 2011
Location: Urbana, IL, USA
|

| 90 | Paper Moon (1973) - Jan 12, 2012 |
| 85 | Batman Begins (2005) - Jan 12, 2012 |
| 70 | About Schmidt (2002) - Sep 13, 2011 |
| 65 | Kindergarten Cop (1990) - Sep 13, 2011 |
| 80 | The Elephant Man (1980) - Sep 13, 2011 |
| 95 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Sep 13, 2011 |
| 70 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Sep 13, 2011 |
| 60 | Phenomenon (1996) - Sep 13, 2011 |
| 80 | Once Upon a Time in Mexico (2003) - Sep 13, 2011 |
| 85 | Fantastic Mr. Fox (2009) - Sep 13, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |