Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
i2thgal
Movie Buff - 360 Films Ranked
Member Since: Feb 26, 2007
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
95 Casino Royale (2006) - Feb 26, 2007
90 Apollo 13 (1995) - Feb 26, 2007
79 G.I. Jane (1997) - Feb 26, 2007
79 In Her Shoes (2005) - Feb 26, 2007
95 Fargo (1996) - Feb 26, 2007
70 The Village (2004) - Feb 26, 2007
90 This Is Spinal Tap (1984) - Feb 26, 2007
70 Natural Born Killers (1994) - Feb 26, 2007
89 The Fisher King (1991) - Feb 26, 2007
89 Trainspotting (1996) - Feb 26, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with i2thgal. Why not go rank more films, then come back and check it out again?